Mareno Teknik Servis

0216 606 41 57, 0216 706 41 57

7 GÜN 24 SAAT TEKNİK SERVİS HİZMETİ

 

0216 606 41 57
0216 706 41 57
0262 606 08 50
0539 480 08 50

Gelenek ve Modernlik 

Mareno mutfakları, müşterilerin ihtiyaçlarını dinleyerek ve şeflerle birlikte çalışarak, yaşam için inşa edilmiş ve ilk elden deneyime göre tasarlanmıştır.
Mareno, İtalya'da ve yurt dışında ekipmanlarının kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan köklü bir markadır .
1962'den beri üç nesil şefe hizmet verdik ve modern ve yenilikçi tarzımız bizi yeni ortaya çıkan genç profesyonellerin tercihi haline getirdi.
Bir Mareno mutfağındaki her ayrıntı, işinizi daha kolay ve verimli hale getirmek için tasarlanır ve tasarlanır . Mareno makineleri, güvenilirlik ve performans sağlamak için en iyi teknolojiyi entegre eder. Tasarım onları  ergonomik, kullanışlı ve kullanımı keyifli hale getirir.
Değişen mutfak stilleri ve yenilikçilik mesleği ile güncel olan Mareno, her türlü yemek hizmeti için eksiksiz çözümler sunar: oteller, restoranlar, büyük şirket kantinleri ve hızlı servis restoranları.
1996'dan beri Mareno, gıda hizmetleri endüstrisi için önde gelen küresel ekipman tedarikçisi olan Ali Group'un bir parçasıdır .

ERGONOMİ

Görünüşü güzel, rahat ve kullanımı zevkli mutfaklar sunmak için her tasarım incelenir ve tasarlanır. Ergonomi her şeyin merkezinde yer alır . Her şey elinizin altında olmalı, mutfağın kullanımı kolay, temizlenmesi ve organize edilmesi gerekir.

TEKNOLOJİ

Mareno, yeni çözümlerin ve yeni teknolojilerin araştırma ve geliştirilmesine yatırım yapmaktadır. Bizim için teknoloji asla kendi başına bir son değildir, ancak her zaman hayatınızı kolaylaştıran ve daha iyi çalışmanıza yardımcı olan çözümlere götürür .

ESNEKLİK

İhtiyaçlarınıza ve çalışma alanınıza göre teklifimizi her zaman özelleştirmeye hazırız. Zanaatkar olarak geleneğimiz sayesinde , özelleştirilmiş çözüm ve hizmetlerle eksiksiz mutfaklar sunabiliyoruz .

BAKIM VE ONARIM

Profesyonel çalışan bir teknik servis, elektronik cihazların verimini arttırmakla kalmayıp daha uzun süre kullanılmalarını sağlar. Humel Endüstriyel Servisi, bu makinelerinin bakımını ve arıza tespitini yerinde yapar. Arıza maliyeti hakkında tüketiciye bilgi verir ve gerekirse orijinal yedek parça temin eder. 
Bakım ya da arıza sorunlarını kısa zamanda çözen Humel Endüstriyel, alanında uzmanlaşmış kadrosu,yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmetinizdedir